031-37737085-09131064724

سخن مدیریت تعداد بازدید ‫:‬ 930 بازدید

بسمه تعالی

موجب كمال خرسندي وافتخاراست كه اين پل ارتباطي امكان تعامل باشمامشتريان ومخاطبان ارجمندي كه شركت توليدي آژینه سپاهان راشايسته خدمت به خود دانسته‌ايدفراهم آورده است . شركت آژینه  سپاهان نيزبعنوان يكي ازتلاش گران صنعت بتن برنامه هاي خودرادرجهت توسعه صنعتي واقتصادي كشورتعيين،تبيين واجرا نمايدتابتواندنقش مؤثري رادرتوسعه وتعالي اقتصادكشور داشته باشد.به همين منظورمعتقد به پیاده‌سازی وبه کارگیری مدرن‌ترین تکنولوژی روزدنیابوده به یاری خداوندمنان تمامی تلاش خودراکرده ایم تاپس ازسال هایک گروه حرفه ای درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات صنعت بتن گرد هم آوریم.دراين راه هيچگاه ازعملكردخوددربازارراضي نخواهيم شدوهميشه به محض اين كه به هدف هاي مان برسيم آنهاراترقي خواهيم داد.

 

مدیریت گروه صنعتی آژینه سپاهان ازتلاش شبانه‌روزی تمامی متخصصین و کارکنانی که مجدانه در جهت تحقق اهداف أژینه سپاهان از هیچ کوششی دریغ نورزیده کمال تشکر و قدردانی رابه عمل آورد.

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال های عمر خود را درجهت تحقق اهداف شرکت، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار یکدیگر همواره در این راه گام برداشته‌اند تا آژینه سپاهان به جایگاه فعلی خود دست یابد . بر خود لازم می‌دانم به خاطر کسب این موفقیت، ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال از کلیه متخصصین وکار فنی مهندسی گروه صنعتی آژینه سپاهان صميمانه ترين تقديرو تشکر و قدردانی را از عملکرد این  مجموعه منسجم و متعهد به عمل آورده و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون می نمایم.

گذشته: آموختیم،شكوفاشدیم،كاركردیم،تجربه اندوختیم وپیروزشدیم

حــــال: باكسب اعتبارو موفقیت وارد بازاركار و رقابت بین المللی شده ایم

آینـــده: هم ترازباكمپانی های برجسته بین المللی،در راس هرم صنعت بتن ،تکنولوژی وتجارت منطقه قرار می گیریم.