031-37737085-09131064724

اگر این 10 ویژگی را دارید، دنیا را متحول خواهید کرد تعداد بازدید ‫:‬ 175 بازدید

main_1

هر فردی نمی‌تواند موفق شود.

هر فرد موفقی نمی‌تواند دنیا را متحول کند.

اما هرکسی که این ویژگیها را داشته باشد، دنیا را متحول خواهد کرد!

از آینده خودتان خبر ندارید؟ خب طبیعی است… هیچکس خبر ندارد،

اگر آنها را در زندگی تان دیدید، بدانید شما همان نفری هستید که می‌تواند دنیا را متحول کند و نامش در تاریخ جاودانه شود.

افرادی مانند، بیل گیتس، استیو جابز، ریچارد برانسون، نلسون ماندلا، گاندی و هرکسی که نامش را می شناسید و کاری بزرگ برای بهبود اوضاع زندگی مردم این دنیا انجام داده است.

اگر این نشانه ها را در زندگی تان، در خودتان، در اطرافتان دیدید، بدانید شما همان یکنفری هستید که دنیا منتظرتان است

ویژگی شماره 1: شما خستگی ناپذیر هستید.

0_1

شما از استراحت خوشتان نمی آید… احساس میکنید وقتتان درحال تلف شدن است، معمولا نصیحت هایی مثل “آهسته و پیوسته…” ، “خیلی عجله داری…” ، “فعلا زوده…” را زیاد می شنوید. این نشانه خوبی است، تقریبا تمام افراد موفق دنیا از موسس SpaceX الون ماسک تا غول صنعت آمریکا راکفلر همه مانند شما بودند… شما تنها نیستید.

ویژگی شماره 2: نگرانید!

1_1

نگرانی، همیشه دلیل برای افکار منفی نیست. گاهی می‌تواند تبدیل به انرژی مثبتی شود، اما باید بدانید چطور از آن استفاده ی مثبت کنید! یکی از بهترین روش ها برای اینکار، روش دو صندلی است.

شما بر روی یک صندلی می نشینید و یک صندلی روبروی خودتان قرار میدهید برای نگرانی تان و مانند یک شخصیت فرضی، با نگرانی تان حرف می زنید. آیا با صحبت هایش قانع میشوید؟ این کار باعث میشود نگرانی را از شخصیت اصلی تان جدا کنید،  بند افکارتان بدرید و کاری میکنید. فعالیتش را خارج از ذهن شما ادامه دهد.

مارگارت تاچر معروف به بانوی آهنین، میگوید “من زیاد نگران میشوم، اما سعی میکنم رو به جلو حرکت کنم.”

ویژگی شماره 3: شما احساس میکنید از نوعی بدبختی رنج می برید!

2_1در حال بارگذاری

افرادی که از سنین پایین با سری مسائل زندگی آشنا می‌شوند و تحت تاثیر آنها قرار می‌گیرند، بعد از بلوغ ذهنی اشتیاق و انگیزه بیشتری برای درگیری با چالش ها و خلاقیت حل مسئله دارند.

آنها با انرژی بیشتری برای سهمی از بازار میکوشند، برای ارضای کودک درون شان بی وقفه تلاش می‌کنند.

ویژگی شماره 4: شما خیلی زودتر، برای زندگی کردن، کار کردید!

3_1

افرادی که امروزی نامشان در تاریخ جاودانه شده و یا در اذهان عمومی باقی مانده، معمولا از سنین خیلی پایین مجبور شدند کار کنند و با زندگی واقعی آشنا شوند. افرادی که باید از کودکی از برادر کوچکترشان مراقبت می‌کردند، از والدین شان مراقبت می‌کردند، کار می‌کردند و یا مسافت طولانی را برای مدرسه طی می‌کردند و

برای مثال آقای احد عظیم زاده، سلطان فرش ایران، به گفته خودش از 7 سالگی مجبور بوده است کار کند. آقای برایان تریسی، از 11 سالگی در بنادر به کار تخلیه بار مشغول شده تا خرج زندگی اش را کسب کند.

ویژگی شماره 5: شما یک رویاپرداز هستید!

4_1در حال بارگذاری

یک فرد خلاق، فردی که در رویاهایش می‌تواند شگفتی آفرین باشد. افراد بزرگ دنیا، قبل از اینکه موفق شوند، ابتدا رویای موفقیت شان را بارها و بارها و بارهای بر روی پرده ذهن شان دیده بودند.

آندره آغاسی، قهرمان سابق تنیس جهان، زمانی که از او در مورد جایزه بزرگ تنیس سوال کردند که آیا فکرش را میکرده یکروز به این جایگاه برسد، گفت : “من سالهاست هرشب خودم را بر روی سکوی اول، کاپ قهرمانی را بلند کرده می بینم…“

ویژگی شماره 6: طمعِ خواندن دارید.

5_1در حال بارگذاری

شما عاشق خواندن هستید، هر کتاب جدیدی که فکر میکنید باعث میشود بیشتر خودتان را بشناسید، دنیایتان را بشناسید و یا دید بهتری از مسیری که میخواهید در آن قدم بگذارید به شما میدهد را به دل و جان می خرید و میخوانید و لذت می برید.

گفته میشود حتی ادیسون، با اینکه از مدرسه اخراج شده بود اما در دفتر کارش، آزمایشگاهش و خانه اش کتابخانه بزرگی همیشه وجود داشت و همیشه هنگام چرت زدن سرش را بر روی کتاب هایش میگذاشت و عقیده داشت احساس خوبی از انتقال دانش به او دست میدهد. اگر کتابخوان نیستید، به کمک تکنیک کایزن، میتوانید خیلی راحت تبدیل به فردی کتابخوان شوید.

ویژگی شماره 7: یک خواب راحت ندارید.

6_1

همیشه یا باید زود بیدار شوید، یا باید تا دیروقت بیدار بمانید. یک خواب معمولی و راحت و روتین ندارید. همیشه صبح ها احساس میکنید باید حتما بیدار شوید زیرا کاری برای انجام آن دارید حتی روزهای تعطیل و از طرفی روزهایی تعطیلی که پیش رو دارید شب قبلش تا دیروقت کار میکنید زیرا میدانید فردا روز تعطیلی تان است !

افراد موفق، هر روز صبح با انتظاراتی از روزشان از خواب بیدار می‌شوند… هر روز کاری مهم برای انجام دادن دارند.

ویژگی شماره 8: شاید زیاد اجتماعی نیستید.

7_1در حال بارگذاری

شاید شما مانند مردم نیستید، مردم هم مانند شما نیستند اما میدانید که ارتباطات نقش مهمی در موفقیت دارد. افراد موفق تاریخ، هرگز فردی خیلی اجتماعی نبودند. شاید برخورد خوبی با دیگران داشتند و مردمی بودند، اما همیشه رویایشان باعث می شد از توده مردم جدا باشند.

ویژگی شماره 9: زرنگ هستید.

8_1

زرنگ بودن، به معنی باهوش بودن نیست. شاید شما زرنگ باشید، اما میزان هوش ریاضی شما پایین باشد.

ویژگی شماره 10: میز کارتان یک آشوب به معنی واقعی کلمه است.
9_1در حال بارگذاریانگار نمی‌توانید همیشه هرچیزی را در جای اصلی خودش بگذارید، همیشه به همه چیز نیاز دارید و نمی‌توانید آنها را نادیده بگیرید. بر روی میز کارتان، اتاق تان، ماشین تان همیشه شلوغی وجود دارد. اما این شلوغی بی نظمی محض نیست؛ بلکه برای دیگران بی نظمی است، برای شما کاملا بدیهی است هرچیزی کجا قرار دارد